Број на оглас: 4038871
Објавен на: 05.10.2021, 11:03
1 / 2

imt ferguson 539 traktor traktori zamena

2.650 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


traktorot e vo ispravna sosotojba proba po zelba
mozna zamena
cena 2650 euro
info 0778788599