Број на оглас: 4038073
Објавен на: 04.10.2021, 16:13
1 / 3

Се продава УНИВЕРЗАЛ 445.

2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Тракоторот е во Солидна состојба
Тел. 078/203-706