Број на оглас: 4034508
Објавен на: 28.10.2021, 12:28
1 / 9

Шума + 48000m2 вo Berovo

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
48000 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава шума со 2800 борови дрва стари 40 години + 48000м2 земјиште. катастерсики земјиштето е поделено на 10 парцели сите парцели се една до друга па така физички целото земјиште е во една целина од 48000м2, земјиштето се наоѓа на надморска висина од 1200м
одлично за било каква потреба на него има два стари објекти кои може да се оспособат за престој, буквално може да се користи за било каква потреба за одгледување на пчели каде што е пребогато со најразноразни билки дрва итн...

Земјиштето се продава исклучиво заради заминување во странство!
Цената е многу поволна јас немам време да се занимавам со сеча или обработка на земјиштето, тој што ќе го купи има шанса за многу добра заработка!!!
За подетални информации барајте ме на 077 524 146