Број на оглас: 4033211
Објавен на: 15.10.2021, 10:59
1 / 10

Alfa Romeo 147

2.800 € Цената е фиксна 2.850 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 147
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007/2008 1.9jtdm 150ks reg cel godina bes nitu edna greska sijalicka na sal tabla se ispravno! napraven kompleten servis!
Ulje i filtri pred 3500km
Klima ispravna elektriki na site stakla se funkcionira do posledno kopce
Nova prednica novi plocki bes krcanje tropanje
Gumi novi nemat ni 2000km xenon svetla pozicija i enterier full led!
Info!!!
078528693 Filip!