Број на оглас: 4033130
Објавен на: 25.09.2021, 12:22
1 / 2

NOVI 17'' 5X100 VOSSEN VFS-2

450 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
8J
Дијаметар:
17
Дијаметар на дупка:
100
Број на дупки:
Со 5 дупки
Mareli
11 Октомври бр.22
Велес

Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


VOSSEN VFS-2 17'' | 450€ (27 675ден)
МОДЕЛ: VN6025 ДИМЕНЗИИ: 17'' 5X100 73.1CB, 8.0Ј ET35, GLOSS SILVER/DIAMOND FACE COLOR.
Сет од 4 алуминиумски бандажи- 450€ (27 675ден). Бесплатна испорака на домашна адреса!

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет: PIMOT,TSE,ISO,JWL,VIA.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 11 Октомври 22, Велес

Потврден огласувач
 Mareli (претпријатие)