Број на оглас: 4032647
Објавен на: 16.10.2021, 16:56
1 / 12

HONDA CIVIC 1.8i-VTEC UVOZ CH

5.600 €
Марка:
Honda
Модел:
Civic
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
80000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda Civic 1.8i-Vtec 2006 godina, uvezena od Svajcarija donesena so vozenje, so pominati realni 84000 km so servisna kniska so celosna servisna istorija, kupena licno od prv sopstvenik, posleden tehnicki pregled (MFK) vo CH na 28.05.2021 godina.
Plateni se site davacki do registracija.