Број на оглас: 4031306
Објавен на: 27.10.2021, 12:16
1 / 6

Se prodava vikendica na kozjak

8.300 € 8.500 €
Квадратура:
23 m²
Број на соби:
2
Греење:
Дрва
Наместена:
Делумно

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vikendica na kozjak pod manastirot naselba breznicka stuja ima instalirano vo kukata komplet sve no ne epriklucena od evn voda ima moze zamena za mala gratca kola