Број на оглас: 4030137
Објавен на: 29.09.2021, 11:57
1 / 3

Belini motokultivator dizel 10 kojni

35.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba so cela oprema freza plug za orajne plug za trapejne ekonomicen.