Број на оглас: 4029098
Објавен на: 26.06.2022, 12:31
1 / 5

BMW 123d

10.500 €
Марка:
BMW
Модел:
123
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Купеа
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
150 kw / 204 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011