Број на оглас: 4028958
Објавен на: 15.10.2021, 08:53
1 / 4

Saab 9-3 tid .2003

2.750 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Saab
Модел:
9-3
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava saab 93 2.2 turbo dti 2003 godina
Vo mnogu dobra sostojba servisiran sekogas na vreme pominato nad 300000 hiladi
So garancija
Zamena mozna samo bez lagi i so realna kilometraza
Za zamena
Cena 2900 evra.