Број на оглас: 4026907
Објавен на: 16.10.2021, 09:49
1 / 4

Ford Focus

1 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford focus 1.6 66kw so ful oprema se fulnciumira na voziloto so evro kuka upisana vo soobrakajna informacii na 070895701