Број на оглас: 4025294
Објавен на: 15.10.2021, 09:52
1 / 12

Audi A4 2.0tdi!! Facelift!! 2013god!!! Avtomatik

11.600 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e uvezeno,plateni se site davacki do registracija!!
2013god!!
2.0tdi 140ks!!
Avtomatik!!
179000km!!
Full.oprema,navigacija,tempomat,komandi na volan,klimatronik,el stakla,el.ogledala,parking senzori,Abs,Esp itn!!
Kolata e kako nova bez tocka!!
Moze da se proveri vo servis,moze da se vidi i proba sekoe vreme!!
Davame garancija za ispravnost od 30000km!!
Kolata e nova!!