Број на оглас: 4025095
Објавен на: 28.05.2022, 22:34
1 / 1

ВИСОКИ МАСИ - КОЊОПИ

150 МКД Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се изнајмуваат високи маси за секакви свечености
Една маса х 150 ден.
078 308 190 Боби