Број на оглас: 4024225
Објавен на: 14.10.2021, 11:26
1 / 7

Wolkswagen polo 1.2TFI

5.500 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezeno od belgija
Plateno se do registracija
Maksimalmo zacuvena
Realni kilometri