Број на оглас: 4022782
Објавен на: 16.10.2021, 20:27
1 / 5

Se prodava zastava 128 prv gazda

1 €
Марка:
Zastava
Модел:
128
Година:
1989
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zastava 128 prv gazda kolicevo e za meraklii odrzavano merakliski