Број на оглас: 4022602
Објавен на: 25.10.2021, 21:59
1 / 2

2 Trosedi

200 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 2 trosedi kako na slikata. Dimenzii na spushten trosed lezaj 190x160sm, dimenzii na sklopen trosed so stranici 180x95sm.