Број на оглас: 4021499
Објавен на: 10.01.2022, 15:40
1 / 6

Tapani Sonor force 3003

1 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Zacuvani bez niedna grepka plus kabli mikrofoni ne upotrebeni provrete na lice mesto