Број на оглас: 4021213
Објавен на: 29.09.2022, 13:00
1 / 1

Се издава деловен простор 1100 квадрати цена поволна

1 €
Квадратура:
1100 m²

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavame deloven prostor lokacija zad benzinskata pumpa makpetrol dovledzik ima golem parking, se prostira na 1100m2

Pogoden za sekakva namena !!!