Број на оглас: 4019946
Објавен на: 16.10.2021, 19:06
1 / 10

Ford Taurus SEL 3.5 AWD

18.000 €
Марка:
Ford
Модел:
Taurus
Година:
2014
Гориво:
Бензин
Километри:
90000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2022
Сила на моторот:
215 kw / 292 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full ,unicaten ,može Zamena