Број на оглас: 4019710
Објавен на: 15.10.2021, 10:42
1 / 3

2015 450 mozna zamena

3.650 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2015
Модел:
450
Километри:
500000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Extra sostojba