Број на оглас: 4017198
Објавен на: 15.10.2021, 10:02
1 / 6

Tiguan

9.500 € 10.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Tiguan
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.11625
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam ili menuvam za E 220 cdi Automat Tiguan 4 motion vo odlicna sostoiba so set nov Luk i golem servis i novi gumi kolata e vo super sostoiba registracia cela god