Број на оглас: 4015632
Објавен на: 01.12.2021, 11:56
1 / 1

Samsung SSD 850 PRO 256 GB

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Хард дискови

Вид на оглас: Се продава


Samsung SSD 850 PRO 256 GB = 2000 денари
Samsung SSD 840 PRO 256 GB = 2000 денари

Дисковите се во одлична состојба, малце користени сите се на 100% health.