Број на оглас: 4013928
Објавен на: 01.12.2021, 11:17
1 / 6

Shkoda Fabija 1.4 dizel

1.600 € 1.650 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Skoda
Модел:
Fabia
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
51 kw / 69 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Za vise informacii javete se
078238203