Број на оглас: 4013752
Објавен на: 28.11.2021, 14:07
1 / 12

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

7.000 €
Марка:
Hyundai
Модел:
Santa Fe
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD
Godina na proizvodstvo (2006)
Servo volan
Tempomat
Air bag
Centralno so dalecinsko
Abs
Esp
Klimatronik raboti perfektno
Mahagon
El. na site 4 stakla
El. Na retrovizori
El. Podesuvanje na sedista
Greaci na sedista
Registriran do 24.06 2022 god
Novi gumi (4) ista sara
Tel. 070 339 204