Број на оглас: 4012223
Објавен на: 15.10.2021, 10:02
1 / 4

Audi 80

1.250 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
80
Година:
1991
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.11625
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Audi 80 b4 20 E so klima i ates plin vo odlicna sostoiba pali vozi registirana do 14.07.22