Број на оглас: 4009072
Објавен на: 13.11.2021, 12:01
1 / 8

Се продава реновиран стан

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
2,5
Квадратура:
52 m²
Греење:
Струја
Спрат:
5 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Не
Година на реновирање:
2021
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава реновиран стан во близина на техничко училиште. Станот е со 52м2 стамбена површина + балкон + подрум. Цена по договор