Број на оглас: 4006507
Објавен на: 06.10.2021, 13:43
1 / 5

FIAT PUNTO DELOVI

1 €
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motor mejnac top
motor pominato 77000
povolno