Број на оглас: 4005790
Објавен на: 16.10.2021, 13:00
1 / 6

RENO MEGAN 1.5 DCI DIZEL FULL OPREMA 2007 god

3.000 € Цената е фиксна
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
78 kw / 106 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA

RENO MEGAN PRODADENO

Raspolagame i so drugi koli

Citroen C 3 Benzin Metan Fabricki
1.4
2007 god UVOZ Svajcarija


Znaci ostanuva samo registracija

Info 077 631 355 GORAN
BEZ ZAMENI