Број на оглас: 4005771
Објавен на: 22.01.2022, 08:42
1 / 2

Intel Kuler / Cooler

500 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


✅ Odgovara za LGA 1150, 1151, 1155, 1156