Број на оглас: 4005708
Објавен на: 08.09.2021, 19:24
1 / 7

yamaha x max 250 2015

4.000 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Скутер
Година:
2015
Модел:
X max 250 ABS 2015
Километри:
20000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Vo super sostojba od eden sopstvenik orginal 3 klucevi so servisna kniska orginal km registriran do 08 2022.

Потврден огласувач
 DE USATO Dooel (претпријатие)