Број на оглас: 4005654
Објавен на: 22.01.2022, 08:42
1 / 2

Intel i5 2500

2.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Вид на оглас: Се продава


https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/52209/intel-core-i5-2500-processor-6m-cache-up-to-3-70-ghz.html