Број на оглас: 4005471
Објавен на: 02.10.2021, 13:00
1 / 1

Apartman vo Stojakovo - se izdava

3.600 МКД Цената е фиксна
Број на соби:
1,5
Квадратура:
55 m²
Греење:
Друго
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
Нема
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Исток
Адреса:
M tito centar

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava stan so
odvoen poseben vlez3600.den na mesec.
Objektot se naogja vo s. Stojakovo.vo
zgrada prizemje
Telefon za kontakt 070 900 303