Број на оглас: 4005395
Објавен на: 23.10.2021, 11:45
1 / 12

SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS 2009G ECO MOTIV

4.400 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🆕️SEAT IBIZA 1.4TDI 82KS 2009G🆕️
🔥🔥🔥CENA 4400🔥🔥🔥
📱📱📱0782369501📱📱📱
🔑🔑2XKLUCA🔑🔑
❄❄KLIMA RABOTI PERFEKTNO❄❄
⭐ ELEKTRIKA NA PROZORI
⭐RADIO CD MPE AUX USB
💥4L NAFTA NA 100KM
ECO MOTIV
PLATENI SITE DAVACKI DO MK TABLI PREVOD NA DOKUMENTI ZAVERENI TOP SOSTOJBA