Број на оглас: 4003890
Објавен на: 01.12.2021, 14:50
1 / 2

Плац во Валандово

6.000 €
Квадратура:
643 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во Валандово место Странец површина 643m2.
Број на Парцела 2024/5