Број на оглас: 4003095
Објавен на: 06.10.2021, 13:00
1 / 5

Se prodava Fap-mercedes kabina

5.200 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kamionot e vo odlicna sostojba,kipe na site strani,ne e raboten mnogu.
Moze da se proba vo sekoe vreme.tel za kontakt 072273016 moze i zamena za drugo vozilo