Број на оглас: 4003048
Објавен на: 30.09.2021, 18:24
1 / 2

Cnc za stiropor

1.100 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Cnc masina za secenje na stiropor
130x 60 rabotna povrsina
Do 20sm debelina na stiropor
Komplet so softver i kompjuter