Број на оглас: 4002630
Објавен на: 15.10.2021, 12:41
1 / 9

Porsche pannamera

По Договор
Марка:
Porsche
Модел:
Panamera
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
100000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2022
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Porsche panamera 3.0 d.tel.078226020.....