Број на оглас: 4001025
Објавен на: 14.11.2021, 09:38
1 / 12

CITROEN C3 BENZIN-METAN 2007 g. UVOZ CH

3.100 € 3.300 €
Марка:
Citroen
Модел:
C3
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
54 kw / 73 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA

CITROEN C3 PRODADENO


Raspolagame i so drugi koli

CITROEN C3
1.4 DIZEL
2007 god
Full oprema

OPEL VECTRA
1.9 CDTI DIZEL
2006 god
GTS oprema

Vozilata se uvezeni od Svajcarija
Plateni
CARINA
HOMOLOGACIJA
PREVEDENI DOKUMENTI i ZAVERENI KAJ NOTAR

Znaci ostanuva samo registracija

Info 077 631 355 GORAN
BEZ ZAMENI