Број на оглас: 4000011
Објавен на: 28.10.2021, 20:30
1 / 5

Tiko Tico delovi Novi I Polovni motori dekli sve ima

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
11624
Гориво:
Бензин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Avto plac za tikovci vi nudi sekakov vid na delovi Novi i Polovni delovi Dekli Novi palenja Novi motori ekstra koi sa na smite koli koi mozat dase zapalat cujat vozat pa posle gi vademo isto taka imame I novi delovi sve sa tikovci dekli palenja sedista sve povelete po naj Nikki ceni