Број на оглас: 3999648
Објавен на: 21.11.2021, 08:43
1 / 6

MAZDA MPV/6/3 DELOVI

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
MPV
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
84 kw / 114 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motor mejnac vo top sostojba