Број на оглас: 3999002
Објавен на: 30.12.2021, 11:19
1 / 10

Kawasaki 1000cc mnogu zacuvano servis tip top

1.250 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Kawasaki
Вид:
Спортски
Година:
1988
Модел:
zx10
Километри:
40000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Kawasaki ZX 10 1988 nov akumullator servis mana nema nikakva kako od salon e inzvoreden za cafe race....ujle sega staveno i llameli 01.07.2021 motorot e na stranski ima sobrakajna stranska motorot e old tajmer!