Број на оглас: 3998194
Објавен на: 26.10.2021, 10:21
1 / 8

Kawasaki kx450f

3.900 €
Марка:
Kawasaki
Вид:
Крос / Ендуро
Година:
2018
Модел:
1

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo idlicna sostojba
Pred 30h smenet nov klip
Novi zvezdi
Nov lanec
Moze da se vidi vo sekoe vreme