Број на оглас: 3995464
Објавен на: 28.10.2021, 08:04
1 / 10

HYUNDAI ACCENT 1.6GDI 2019 dog

12.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Hyundai
Модел:
Accent
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
45000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2022
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks
Kласа на емисија:
Еуро 6

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


HYUNDAI ACCENT 1.6GDI 90kw(122hp) 2019god
Registriran so zelen karton

-AUTOMATIC
-MENUVAC SO6 brzini +RIKVERS CAMERA
-GREACHI NA SEDISHTA
-NAVIGACIJA
-RADIO USB/AUX/BLUETUTH
-ANDROID SYSTEM
-EL.NA PROZORCI
-EL.NA RETROVIZORI
-KLIMATRONIK
-KOMANDI NA VOLAN
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-ALUMINIUMSKI BANDAZI SO
LETNI GUMI 95% NOVI
-CENTRALNO ZAKLUCHUVANJE
-REG DO 21.06.2022

VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA

PODETALNI INFORMACII NA TEL: 070677556