Број на оглас: 3994612
Објавен на: 05.10.2021, 15:26
1 / 10

BMW 320 E90 163KS

4.900 € 5.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2022
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM BMW 320D E90 MODEL 2.0 DIZEL, 120KW/163 KS, 6 BRZINI 2005 GODINA VO PERFEKTNA SOSTOJBA. REGISTRIRANA E CELA GODINA DO 21.05.2022
- Smeneto ulje i site filtrii, plocki predni i zadni, site zategaci i kaisi

OD OPREMA POSEDUVA:
- 10 x AIRBAG
- ABS+EDB
- DTC ELEKTRONSKI SISTEM PROTIV PROLIZGUVANJE
- BORDKOMPJUTER
- KLIMATRONIK DVOZONSKI
- BMW PROFESIONAL RADIO CD
- BMW 16" ORIGINALNI ALUMINSKI BANDAZI, SO NOVI GUMI - DAYTON
- ELEKTRIKA NA SITE 4 PROZORCI,RETROVIZORI(GREACI NA RETOVIZORI)
- BMW PARKING SENZORI POZADI
- MAGLENKI
- FABRICKI ALARM