Број на оглас: 3992726
Објавен на: 18.09.2021, 09:00
1 / 1

MAZDA 6 DELOVI

1 €
Марка:
Mazda
Модел:
6
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
10000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
136 kw / 185 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se sto vi treba
motor odlicen
2.0 dizel
1 8 benzi