Број на оглас: 3992593
Објавен на: 01.12.2021, 15:27
1 / 9

Pumpa pumpi hidrofor za voda

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat pumpi za voda monofazni
Sever :
1 kw 2800 obrta
1.45 kw 2800 obrta
2.1 kw 2800 obrta
2.2 kw 2800 obrta Novo Term
El Prom Bg 0.55 kw 2800 obrtai-Vida


Koncar vrelo 2 1.1 kw 2800 obrtai petostepena .
Pumpite se ispravni (remontirani)
Info na 077668337, 071 775522