Број на оглас: 3991677
Објавен на: 24.06.2021, 01:04
1 / 9

Audi a3 2007

5.100 €
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA
📞📞📞078 585 776📞📞📞
CENA : 5100 € BEZ ZAMENI