Број на оглас: 3990630
Објавен на: 11.12.2021, 15:47
1 / 5

penta- motor za camec tomos 4 ks

280 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Останато

Вид на оглас: Се продава


extra socuvan pali od prva so kratka cizma mnogu malku vozen samo vo dojran na ribolov