Број на оглас: 3990593
Објавен на: 26.06.2021, 14:55
1 / 9

bmw 320d

1 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e na bugarski tabli motor mejnac odlicni mali karoseriski zabeleski, mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme