Број на оглас: 3990450
Објавен на: 25.06.2022, 09:00
1 / 12

Се издаваат апартмани и соби

25 € Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Струга, на оддалеченост од само неколку чекори од прекрасното Охридско езеро.
Располага со апартмани, двокреветни соби и ресторанот за релаксација и одлична понуда на храна и пијалоци.
Бесплатен WI - FI низ целиот објект и бесплатен страничен паркинг за гостите од вилата.
Сите соби и апартмани имаат балкони и мини бар фрижидерчиња.
Вила Cherry е лоцирана на 4км од Струга и 13км од Охрид, а на 500м од вилата се наоѓа автобуска постојка за локолен превоз кој го има на секои 15тина минути.

За било какви дополнителни информации и резервации Ве молиме обратете се на 075 377 553 или на villacherry.mk@gmail.com